İLÇEMİZDE COVİD-19 DENETİMLERİ YAPILMAKTADIR
Tarihi: 23.09.2020
![Şenpazar Belediye Başkanlığı - Kastamonu](/WebCms/Upload/duyurular/25f1cbdc-3138-4682-83cf-2899d0ee1ef9_120035888_365493348154841_8207550522555428954_o.jpg)
Covid 19 tedbirleri kapsamında bugün (23.09.2020) tüm il ve ilçelerde olduğu gibi ilçemizde de Sayın Kaymakamımız Ahmet Fatih SUNGUR Başkanlığında, Belediye Başkanımız ilgili tüm Kamu Kuruluşları Yöneticileri ve personelleri, Genel Kolluk birimlerinin katılımıyla ‘’ SAĞLIK İÇİN HEPİMİZ İÇİN ‘’ mottosu ile bugüne kadar en kapsamlı denetim ilçemizde gerçekleştirilmiştir.
Değerli tüm vatandaşlarımız maske, sosyal mesafe ve el hijyeni kurallarına uyalım