KORONA VİRÜSLE MÜCADELE KAPSAMINDA
Tarihi: 20.03.2020
![Şenpazar Belediye Başkanlığı - Kastamonu](/WebCms/Upload/duyurular/43ba0cc3-1362-4b0e-9d2b-1f0eb4a96872_e2c3c80c-8856-4296-900e-36156ce89eaa.jpg)
COVİD-19 virüsle mücadele kapsamında ilçemiz genelinde resmi kurumlar işletmeler konutların ortak kullanım alanları temizlik ekibimizce dezenfekte edilmeye devam ediyor. İlçemizde faaliyet gösteren işletmelere virüsle mücadele kapsamında belediyemiz zabıta müdürlüğümüz ve ilçe tarım müdürlüğü ekiplerince hijyen malzemelerinde haksız artışları önlemek için denetimler devam ediyor.