ŞENPAZAR İLÇEMİZE YENİ BİR İŞLETME KAZANDIRIYORUZ.
Tarihi: 27.10.2020
![Şenpazar Belediye Başkanlığı - Kastamonu](/WebCms/Upload/duyurular/5a8b21ed-510f-4c9f-89c5-0ffaf3f7ee45_122927444_3582037181842486_3060762280506248933_n.jpg)
Hazır giyim sektöründe Dünya markaları ile çalışmakta olan bir tekstil firması,İlçe Merkezimizde 1200m² kapalı alanda Tekstil Atölyesi kurucaktır.Firma Yılbaşında faliyete başlamayı planlamaktadır.Tekstil firmasında çalışmak isteyen vatandaşlarımız detaylı bilgi için Belediyemize müracaat edebilirler.
Müracaatlar firma yetkilileri tarafından 6-7-8 kasım tarihlerinde belediyemizde alınacaktır.